Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

email: fundacja@serdecznik.pl
telefon: ‬502‭ ‬390‭ ‬572‭

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter
podaj swój adres e-mail:

Aktualności

Przekaż 1%

  Z radością informujemy, że Fundacja Serdecznik otrzymała status organizacji pożytku publicznego. Figurujemy w „Wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2013″.

Jeśli przekazując 1% podatku chcielibyście wesprzeć rozwój talentów plastycznych pośród dzieci i młodzieży ze środowisk dotkniętych wykluczeniem społecznym, zachęcamy do zainteresowania się działalnością Fundacji Serdecznik.

więcej  
Pracownia plastyczna

Zimowe zajęcia plastyczne w szpitalach

W czasie ferii zimowych będziemy prowadzić zajęcia plastyczne dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Specjalistycznego Zespołu Opieki nad Matką i Dzieckiem na ul.B.Krysiewicza i Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera na ul.Szpitalnej.

więcej  
Warsztaty

Otwarte - bezpłatne warsztaty plastyczne "Zrób prezent"

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte - bezpłatne warsztaty plastyczne „ Zrób prezent” do naszej pracowni mieszczącej się na ul. Grodziskiej 15.

Będzie można wykonać na nich kreatywne, symboliczne prezenty dla bliskich, a także przyłączyć się do naszej akcji tworzenia prezencików dla małych pacjentów szpitali.

Co i jak można wykonać w tak krótkim czasie i ze zwykłych materiałów plastycznych?

Odpowiedzią na to pytanie będą właśnie nasze warsztaty.

Zapewniamy, że można zrobić dużo pięknych, zaskakujących, wzruszających rzeczy.

Zapraszamy.

więcej  

Sezon Prezentowy rozpoczęty.

Niespodzianka, Tajemnica, Przyjemność, Oczekiwanie, Radość, Wzruszenie,  Tworzenie, Wymyślanie i  Kreowanie..... wszyscy Ci  goście pojawią się w naszej Fundacji w miesiącu grudniu.

A wszystko to za sprawą PREZENTÓW

więcej  
Warsztaty

zajęcia dla klas

W ramach naszych działań w pracowni plastycznej na ul.Grodziskiej 15 ( w siedzibie Fundacji) organizujemy i prowadzimy zajęcia dla klas. Są to zajęcia tematyczne - dotyczące na przykład konkretnych technik plastycznych. W zależności od potrzeb zajęcia nastawione są na pracę indywidualną albo grupową.
Przeprowadzamy także zajęcia okazjonalne np. świąteczne.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

więcej