Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

email: fundacja@serdecznik.pl
telefon: ‬502‭ ‬390‭ ‬572‭

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter
podaj swój adres e-mail:

Jako Fundacja prowadzimy warsztaty edukacyjno artystyczne oraz eventy realizowane na terenie całego Poznania podejmując współpracę ze szkołami, świetlicami socjoterapeutycznymi i szpitalami.

Aktywnie realizujemy projekt „ Sztuka w Centrum Poznania” w ramach którego organizujemy eventy, spotkania i projekty artystyczne w kawiarniach, parkach i innych miejscach w przestrzeni miasta Poznania .

Podczas realizacji działań artystyczno edukacyjnych adresowanych do dzieci i dorosłych staramy się proponować taki rodzaj „uczenia” który rozbudza entuzjazm, odkrywa talenty, pozwala na przeżycie przygody, poszerza horyzonty myślenia. Realizowane przez nas projekty łączą zabawę, sztukę, i pasję.

Wiemy dobrze że ,nieustanne uczenie się i poznawanie świata ma wiele zalet. Możliwość „zadziwiania” się chroni nas przed rutyną, ale i doskonale wpływa na nasze samopoczucie. Proces poznawania, uczenia się wyzwala uczucie świeżości, poszerzania granic, doświadczania pojawiających się możliwości a także dostrzegania rzeczy, na które do tej pory patrzeliśmy inaczej.

W trakcie realizowanych przez nas zajęć można wiele się nauczyć a także podróżować na latającym dywanie, spotkać roboty, odbyć podróż do przeszłości, poznać inne kultury, zostać fotografem, zasadzić prawdziwie drzewo marzeń lub zostać autorem bardzo dziwnej książki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
galeria